View Single Post
  #1143 (permalink)  
Vechi 16 nov 2013, 12:08:45
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

asaaa ieri nu am mai avut timp ca am ajuns tarziu acasa si am fost obosita

hmm pai ce sa va zic eu fetele mele .. clasa a12a se simte din plin .. profesorii parca toti au luat`o razna si ne ameninta cu "daca nu invatati la materia mea eu nu va bag in bac" .. adica 3 ani de zile nu i`au interesat de nimic si acum se ridica cu pretentii .. materii gen franceza, istorie .. ) in fine
cu dieta .. e dezastru ! mananc dimineata .. si de multe ori ce nu trebuie (aka biscuiti) .. la pranz ajung acasa si mananc mancarica gatita .. apoi plec iarasi si ajung seara pe la 9-10 si bag dulciuri in mine .. urat, stiu !
m`am ingrasat, clar ! si nu putin .. dar sunt constienta ca o oarecare parte este apa .. pt ca mereu am avut problema cu retentia de apa iar acum e clar ca sunt putin umflata .. observ asta si cand se intampla sa nu mananc cateva ore bune si sa ma duc la toaleta .. imediat ma desumflu si se simte la pantaloni
am si un iubit .. prost moment in clasa a12a dar ne intelegem ff bine si ma simt f bine cu el deci cand am zis ca plec iar dupa-masa de acasa .. plec ori la meditatie ori sa ma intalnesc cu el .. nu se intampla asta zilnic .. ca mai am si de invatat .. dar se intampla destul de des
macar privesc o parte buna: fac multa miscare datorita lui iubi ! ca ne plimbam ff mult

in familie .. situatia este aceeasi .. adica nasoala .. nimanui nu`i convine nimic din ceea ce fac eu .. numai reprosuri .. nimeni nu se gandeste sa vina sa`mi zica si mie o vorba buna .. asta este, asa noroc de "familie" am avut eu ..
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
LOREDANA99 (16 nov 2013)