View Single Post
  #115 (permalink)  
Vechi 10 mai 2011, 07:03:12
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem?

Citat:
Anterior postat de Whaley Vezi mesajul


Nu, dar din punctul lor de vedere orice femeie la dieta e in pericol de a deveni frustrata Plus ca, daca sta impreuna cu "inculpata" si ea se ocupa de prajituri si alte bunataturi, isi simt amenintat confortul digestiv, pentru ca isi imagineaza ca nu vor mai iesi tavile aburinde si frumos mirositoare din cuptor cu viteza dinante

Animis, glumesc... Eu zic ca ar trebui sa apreciezi ce ai, sa vezi cat e de naspa cand ai langa tine unul care-ti spune ca "te-ai facut cat o vaca" si te ameninta ca daca nu dai jos 10 kile intr-o luna te lasa. Nu, nu sunt eu ghinionista, e una dintre prietenele mele. Fraiera chiar s-a infometat sa nu-l piarda, eu i-as fi facut vant de la etajul 8 pe scurtatura
Multumesc pentru sustinere, fetelor. Ca e un baiat extraordinar, stiu deja
El e un pic pe dos fata de mine(scris cineva mai devreme ca cuplurile sunt in general ori de plinuti, ori de slabuti). Noi suntem domnul plop si doamna dop. El are 1,90 si aproape 60 de kg...deci e extrem de slab...si pe mine ma puteti vedea usor
Dar ...asta e. Noi ne iubim. Ma mai gandesc din cand in cand cat de penibil om fi aratand noi doi impreuna...
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat