View Single Post
  #1152 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 05:22:18
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Pentru ca nu-mi este asa de somn si pentru ca am trecut prin casuta mea am sa las aici meniul meu de astazi ca sa-mi fie de ajutor vreo data. Eu trec prin jurnalul meu si ma inspir din meniurile mele care m-au ajutat in anumite perioade sa slabesc.
-Am mancat la 9 portocala.
-La 11 iurtul 1,5% , mare , cu tarate de ovaz. Apropo asta seara mi-am pus ultima portie pt maine. Am sa ma dau pe fulgi de ovaz ca mai am si am sa-mi fac si puriciul Nanei ca mie imi place si atunci mi-a mers bine cu el.
-La 13,30 am mancat ciorba de legume destul de multa.
-La 17 crema de branza 2,2% -200 gr. Am cumparat 10 cutii si mananc zilnic cate una ca-mi place mult.
- La 19,30 am mancat conopida fiarta cu smantana. Imi propusesem o salata de sfecla rosie cu carne dar fiindca nu am avut suficienti cartofi ca sa fac mancarica promisa fie-mi ca sa poata manca si ea salata am lasat-o pt maine seara.
Daca am sa mor de foame am sa gust un pic de piept de pui ca am fiert unul si jumatate l-am facut sotului cu usturoi deasupra si ceva cartofi praji langa si jumatate mi l-am oprit mie pt maine.
Deci cam asa a fost astazi . Acum beau un ceiut ,,somn linistit,, si tei cu el. Este buuun.
Acum zic noapte buna si ma retrag ca vad ca Rozi a mea nu ma vede . Cred ca este pe mess
Neata!
Mari......baga si proteine,ce e aici? In afara de branza aia si smantana,e meniu vegetarian?
Cu toate ca Monty desfiinteaza teoria caloriilor,eu zic ca tot trebuie sa tinem cont de ele! Stii tu........chestia cu calorii prea putine......
Hai,te pup,o zi buna! A!!!!!!Baga un mar inainte de culcare,ca sa nu visezi urat!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
Ema55 (20 feb 2013), vio ce doreste sa slabeasca (22 feb 2013)