View Single Post
  #11764 (permalink)  
Vechi 30 oct 2011, 10:46:29
nicolae68daniela's Avatar
nicolae68daniela nicolae68daniela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 23 sep 2009
Locaţie: calarasi, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Rina
Date: 167cm, 77.1kg
Mesaje: 4.316
Aprecieri acordate: 2.598
Am fost apreciat(a) de 1.164 ori in 630 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Buna dimineata la voi fetelor. Pt mine cinstit este o dimineata care m-a facut sa plang. Nu sunt ipocrita sa va spun ca ma bucur pt. voi dar nici nu pot sa nu va felicit pt ca este clar ca ati muncit si meritati. Probabil ca eu am supraevaluat posibilitatea mea de a slabi si am crezut ca pot sa merg in ritmul vostru dar se pare ca nu pot.
Nu ma voi mai cantari pana la urmatorul target. NU MA OPRESC dar nici nu mai privesc obisctivul SLABESC atat de obsesiv cum am facut-o pana astazi ca sa nu mai sufar. Nana cred ca stiu ce ai vrea sa-mi spui dar cinstit imi este greu.
Bucurativa si sa va fie bine.

Buna dimineata Marilo !

Ai trecut printr-o perioada de incercari (diete), organismul cauta sa inteleaga ce are de facut, va intelege si cu siguranta va incepe sa reactioneze. Parerea mea este tocmai invers, nu trebuie sa mergi acum in sensul ca :mananc sanatos si daca o sa si slabesc e bine, eu as zice : manac doar ce trebuie , fac ce trebuie (miscare) ca sa reusesc sa si slabesc, cu cat mai repede cu atat mai bine.Eu iti doresc mult spor si sa-ti atingi luna viitoare targhetul, eu sunt sigura ca asa va fi !

Ultima dată editat de nicolae68daniela; 30 oct 2011 at 10:58:29.