View Single Post
  #11863 (permalink)  
Vechi 30 apr 2015, 22:01:04
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Draga mea prietena Cris,
Te anunt prin intermediul acestui forum (pe care stiu ca l frecventezi cu drag) ca eu stric prietenia cu tine Ca mi ai dat numele blogului unei domnisoare care gateste minunatii conforme cu nenea Monti.Si cand am intrat eu pe blogu' d'soarei, am zis ca mor de poftele alea mari cand am vazut pozele la niste dulciuri de numai.
Si pentru ca tu vrei sa mi sabotezi munca mea de aproape doua luni, cu aceste ispite cand eu am promis ca nu fac dulciuri fie ele si conforme, ma dezic de tine, stric pretenia si gata.Pot reveni la ganduri mai bune daca promiti ca nu mai faci.Da nici atuncea nu se stie ca tare m ai suparat
ma duc sa ma uit si eu,stiu ca lenea mea proverbiala nu o sa ma lase sa incep sa gatesc minuni
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
cristy28 (30 apr 2015), michellabfirst (30 apr 2015)