View Single Post
  #1187 (permalink)  
Vechi 03 apr 2017, 12:25:40
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Valeria Heres

Citat:
Anterior postat de valeriaheres Vezi mesajul
Buna ziua drag jurnal si slbute care va mai amintiti de mine! dupa un an de suferinta si dezamagiri si depresie avansata , in sfarsit din ianuarie ma aflu in perioada preoperatorie 3-4 luni apoi voi avea programarea pentru operatie sleeve gastric...este singura optiune pentru inceput ca sa pot trece apoi la operatia cea mare pt tumora abdominala....va doresc tuturor spor la slabit, sanatate maxima si tot binele sa fie alaturi de voi....calde imbratisari!
Buna, Valeria!
M-a impresionat mult mesajul tau... Nici nu stiu ce sa-ti spun ca sa te imbarbatez...
Iti pot da un sfat: doctorul Calin Marginean are multe prelegeri pe net... una mai interesanta si mai ales utila decat alta... Pe mine si pe sotul meu ne-au ajutat extrem de mult... ne-au schimbat viata... ne-au adus toate analizele in parametrii normali...
Parerea mea este ca trebuie sa renunti la carne, de fapt, in general la produsele animale... Da, Dukan este extrem de nociv si, in general toate dietele hiperproteice...
Iti doresc multa, multa sanatate!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui orhidee:
valeriaheres (04 apr 2017)