View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 15 iun 2010, 16:25:49
odeta's Avatar
odeta odeta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 38
Dieta: South Beach faza I
Date: 175cm, 87kg
Mesaje: 567
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Principii dieta Mihaela Bilic

Multumesc
De fapt intotdeauna mi-am dorit s-a am trei copilasi , mi se pare ca trei e numarul perfect , Sunt sigura ca dupa ce incep s-a merg la birou si cand se va termina cu monotonia ( adica peste vreo 2 , 3 ani) nu o s-a mai am asa mari probleme cu greutatea , dar deocamdata vreau s-a invatam s-a mancam toti sanatos si sa ma bucur de copilasii mei
Da sper ca stagnarea s-a nu se produca prea repede , de fapt eu intotdeauna am slabit foarte usor doar ca nu ma-m mentinut , dar sincer nu am avut momente de stagnare niciodata , dar s-a vedem cum va fii pana la urma . Dar cel ma-i important acum e s-a invat sa mananc sanatos si s-a le imprim asta si fetitelor mele
__________________
Jurnal Odeta http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post224387

O FEMEIE FRUMOASA PLACE OCHILOR, O FEMEIE BUNA PLACE INIMII: UNA ESTE O BIJUTERIE, CEALALTA ESTE O COMOARA."
odeta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2221 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1704 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1447 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat