View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 17 iul 2011, 20:38:34
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina2002 - Vreau sa fiu din nou o slabuta.....

Citat:
Anterior postat de Alina2002 Vezi mesajul
Si cand imi amintesc si eu ca si Creanga in amintirile sale cum aveam eu 55de kg.....looool.....parca imi vine sa lacrimez...
Acum trecand la lucruri serioase nu stiu daca cineva a mai patit ca mine. Eu m am ingrasat intr o perioada scurta si inca nu constientizez ca sint grasuta...adica ma uit in poze si nu imi vine sa cred ca sunt eu.... De aceea nici nu pun poze cu mine pe retelele de socializare pentru ca nu mi vine sa cred ca sunt eu.....chiar asa....ma simt cam ciudatica ati mai patit careva asa ceva..? Va pup slabutelelor
Am venit si am descoperit ca ti-ai facut si jurnaaal!
Da, nici eu nu imi dadusem seama cat m-am facut. Intotdeauna m-am iubit foarte mult si m-am considerat frumoasa, asa ca inca nu constientizam cata sunt. Si in continuare m-am simtit bine in pielea mea si ma simt, dar pe zi ce trece imi dau seama ca acum arat mai bine, si ma intreb..."oare ce era in capul meu?"

Citat:
Anterior postat de Alina2002 Vezi mesajul
Vreau sa slabesc si nu stiu cum.......toate dietele sa vina la mine
Vad ca aici printre slabute doar slabutele vechi chat-uiesc intre ele......eu tot scriu dar.....nada, vorba spaniolului......asta e, macar eu am incercat
Trebuie sa scapi de orice rusine si complex si sa te bagi in seama peste tot. Daca vrea cineva sa iti raspunda, iti raspunde. Daca nu, incerci in alta parte si tot asa. Poti sa vii si in vizita la categoria 90-100 kg, unde suntem mai multe fete care vorbesc verzi si uscate, dar suntem toate prietenoase

P.S.Tocmai m-am intors din Turcia, a fost super, dar s-ar putea sa te intorci cu kg serioase in plus, daca esti pofticioasa
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]