View Single Post
  #12261 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 22:06:41
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul

Mananca si branza si oleaginoase. Cate putin din toate. Poate ai retinut apa.

Vrei s-o iei de la capat cu faza 1?
Da, dar nu stiu cand. Am mancat porcarii si nectarine acum, pana acum am fost cuminte, dar pt ca am vrut nu pt ca imi era pofta. Mai degraba de nervi am mancat. Pacat de alea 3 zile ramase.
Zilele astea am sa pap fructe si fara calcule. Si daca ma simt in stare bag de luni SB, daca nu din toamna.

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul

Hello! E vara fetelor, bucurati-va de fructele de sezon. E mare pacat s-o iei de la capat cu faza 1. Pe termen lung nu e benefica deloc. Ca sa scapi de retentie bea si mai multa apa.

S-ar putea sa ma angajez. Si firma la care s-ar putea sa ma angajez are concediu general pt toti intre 1 si 7 august. Nu e nimic sigur, insa maine si poimaine ma duc la sedinta de vanzari a lor si nu cred ca m-au chemat degeaba. O sa fie ceva de stat, de la 9 la 6 in ambele zile. Pacat de sambata mea, dar aia e, fac un mic sacrificiu.

Asta ziceam si eu, mai aveam 3-4 zile si terminam, dar m-am enervat mult prea tare, balonata, burta din ce in ce mai mare, cantarul de 3 zile urca cu toate ca eram ok la calorii + sport.
Zice tare bine Alexik, prima saptamana a fost bine, am mancat mult mai mult si oleaginoase si am slabit, fara sport, burta ok, iar sapt asta ....


Tu prima oara ai tinut 3 saptamani,?
Succes! Unde te angajezi ?
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de BornCrank; 30 iun 2011 at 22:09:11.