View Single Post
  #124 (permalink)  
Vechi 01 apr 2013, 22:38:13
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Jurnal de calatorie DC

Citat:
Anterior postat de Dona Clara Vezi mesajul
Buna seara,

Astazi a fost o zi mare! Am iesit din casa dupa fix o saptamana de stat intre 4 pereti. Ma dus la curs tatal prietenului meu iar dupa curs am luat un taxi si am dat o fuga acasa la noi sa ud florile si sa imi iau o carte iar apoi m-am intors la ai lui.

Fain a fost afara azi, tare mi-a placut, insa mersul in maini.. fratilor, urasc sa cobor scarile intr-un picior si 2 carje!

In rest s-au trimis actele catre casa de asigurari, cu putin noroc poate primesc un raspuns de la ei maine si miercuri as putea sa imi fac analizele preoperatorii si cine stie, poate vineri ma si operez.

Perioada de spitalizare s-a stabilit ca va fi 2 zile. De abia astept sa nu mai fiu sclava acestui picior..

In rest am vorbit destul de mult cu prietenul la telefon (e plecat cu job-ul) si asta mi-a mai ridicat moralul!

Azi la pranz am papat dovlecel umplut (un sfert), niste carnita rece facuta la cuptor, omleta, ceapa verde, castravete, 2 rosii cherry.

La gustare am gustat o tigara si o cafea (Andreea, inca ma gandesc daca sa ma las, sa stii ca nu am uitat!).

Cina a fost tarziu, niste branzica de vaci si 2 mere verzi.

No acum o sa ma uit la Game of Thrones!!


Hahahaha, eu n-am fumat nicio tigara adevarata azi. Si eram in Deva, frig, inca 2 ore pana vine busul, asa imi venea sa ma duc sa-mi iau tigari. Pana la urma cred ca era mai bine, asa am intrat pana la Billa si am iesit cu un baton de cioco si o napolitana fara zahar
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]