View Single Post
  #130 (permalink)  
Vechi 12 apr 2013, 10:57:52
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: "Vreau sa fiu mai slabuta intr-o luna-doua" -concurs pe termen scurt deschis oricui

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
yeyy, o zi superba pt mine
desi am papat cam putin dar nah nu mi`a fost fomica, am luat si multe tarate de psyllium si m`au umflat dar am fost activa toata ziua: am facut sarmale de post cu bunica pt ca avem pomana in weekend si am stat toata ziua in picioare spaland vase, gatind .. apoi facut curat prin casa si nici nu prea am avut timp de mancare
am facut si sport pe langa asta .. dar numai 20 de min pt ca am incercat un workout nou - Jllian Michaels 6 weeks six pack si sincer mi se pare destul de greut nu am mai lucrat demult pe partea de rezistenta si nu prea am forta iar la multe din exercitiile de pe podea nu am deloc putere in maini .. tot cu cardio raman prietena

app, astept sugestii pt cardio care topeste burtica

in legatura cu concursul, si eu sunt de aceeasi parere cu micky .. in primul rand pt ca nu am cantar, ma iau dupa oglinda .. nici caloriile nu`mi place sa le numar .. deci nush cu ce as putea sa`mi calculez un punctaj precis

uite pun si eu 2 poze de cum eram duminica, inainte sa incep cu binge`urile deci in prima faza vreau sa ma desumflu si sa arat asa, apoi sa topesc toata grasimea ramasa nu e mult, dar trebuie rabdare si ambitie

Ataşament 13812 Ataşament 13813
Arati foarte bine. Burtica ta atat cat e foarte frumusica.

Si eu caut ceva care sa-mi topeasca grasimile de peste tot.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Michelina:
WhiteAngel (13 apr 2013)