View Single Post
  #130 (permalink)  
Vechi 18 mai 2010, 08:26:52
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Pe ultima suta de metri

sal sal fetelor...
deci ...dupa un weekend dezlantuitcantarul mia zambit
47.6...
bun ...
am zis la semnatura mea ..ca daca pana pe 17 nu ajung cum imi doresc ...sa vina slabutele sa ma bata....va astept ...dar sa nu ma bateti tare..deci nu am ajuns chiar chiar cum vreau ...dar nu mai am deloc mult
daca am ajuns la momentul sa port pantaloni cu pense care imi cadeau de pe mine aproapesi camasa in pantaloniador stilul asta si nu credeam niciodata ca voi ajunge sa port asa...si asta seara...dupa ce mancasem prajituri ...nici nu se vedea burta sau suncile iesite pe langa
aaa in plus de asta la ultimii pantaloni pe care mi iam luat ...erau ultima marimesi deja ii port cu curea
de acum nu o sa ma mai cantaresc asa des...sper..dar voi face mult sport...adica mult ..luni miercuri si vineri ...de ex ieri am alergat 2 km ...apoi am facut 15 min bici la program 2 nivel 10 ...si am facut 7km...apoi 10 min tot program 2..nivel 8...4.5. km...si apoi 10 min eliptica...2km ..cat am putut de repede....plus sarituri cu coarda ...exercitii pt picioare...si urmeaza miercuri si vineri care vor fi mai grele zilele
daca sa le calculez imi iese 16.5...km
deci va astept la mine in casuta sa ma bateti un pic poate reusesc sa scad de tot pana la sf lunii
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”