View Single Post
  #13097 (permalink)  
Vechi 22 mar 2012, 12:23:46
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
What a fu...ing life!!!
Iar am o stare de chestie de aia maronie si urât mirositoare. Pe la 2 fug la sala să scap de miros măcar
Azi și mâine sunt de noapte....apoi plec la Bc!!!KCLAU!!!păzea că vin!!!
Cântarul arată nesperat de bine...la câte nasolități băgai în mine în ultima vreme!!!Adică un 64...in condițiile în care se anunță musafirii lunari!!!
Ce face Codrys acu!!!!Lucrează intens la una bucată Cv....cu care sa iși schimbe viața. Studiat piața imobiliara in Bc....prețuri decente, locuri de muncă...peste tot over the world!!!VIDEOCHAT!!! ) vai mi-e rău!!!Bine că nu-s miss fata de la țară, că in lipsă de altceva...mă vedeam nevoită să apelez la așa ceva
Weekend-ul ăsta imi incerc norocul undeva tot în domeniul în care lucrez. Plătit bine...nu prea la timp, dar asta e!!!Deja la noi la scîrbici în nici o săptămână au apărut 3 cereri de demisie...cred si eu. Se termină luna martie si noi am luat acu 3 săptămâni restul de plată pentru luna ianuarie. Dar și când îi iau )) ma duc cu valiza
Deci, în ciuda....răhătoasei mele stări de spirit...sunt pusă pe mari change-uri ))
kiss ya!!!
Uite asa arata Codris a noastra! imi era dor de o astfel d erelatare de-a ta! Felicitari pentru multi-tasking si pentru ambitia de a cauta si alege ceva nou in viata ta! Felicitari pentru schimbare. Nu cred ca are ce sa fie rau intr-o schimbare, mai ales intr-una care te face fericita!
Sustinere totala din partea mea!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln