View Single Post
  #1331 (permalink)  
Vechi 25 oct 2011, 06:08:58
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: M-am ingrasat ca o scrofita - 95 kg

Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul
of Gabitza, chiar nu stiu de ce ai simptomele astea, oricum si pe mine ma durea stomacul ingrozitor cand papam nesanatos dupa rina...sper sa te faci mai bine, chiar am observat ca in ultimul timp nu prea ai vorbitor...nu e putin cam sever sa o inlocuiesti cu zi de vitamine? eu zic ca mai bine inlocuiesti ziua de carbo cu una de proteine...sper sa vi cu vesti mai bune
ieri nu am baut decat lapte,am avut arsuri la stomac,dureri...
am incercat sa o inlocuiesc cu zi de vitamine dar imediat ce am terminat de mancat un strugure l-am dat afara asa ca am evitat pe cat posibil fructele,
de azi voi face o schimbare la rina,timp de vreo saptamana sau cel putin pana imi revin.dimineata voi manca nuci,ma simt bine de la ele si abia apoi banane sau un fresh de portocale...acum iau niste pastile de stomac si mi-a zis dr sa nu mananc fructe pe stomacul gol,de acolo si durerea mea,am un fel de gastrita si ele imi rod stomacul,acum nu am de gand sa nu mai mananc fructe dimineata dar doar pana imi trece...azi voi tine zi de proteine
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante