View Single Post
  #1335 (permalink)  
Vechi 25 oct 2011, 09:14:55
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: M-am ingrasat ca o scrofita - 95 kg

Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul

deci chiar am vorbit faza asta cu fructele pe stomacul gol cu Alyna, am intrebat-o daca nu e periculoasa faza asta...si mi-a zic ca nici o slabutza de a ei nu a avut niciodata vreo problema pt ca a mancat fructe pe stomacul gol, decat cele care aveau probleme de genul acesta inainte de rina...adica banuiesc ca tu ai gastrita aia de ceva timp, nu ti s-a facut de la rina...si eu am gastrita, nu am voie muraturi, sosuri, prea picant...insa pana acum nu am avut probleme cu stomacul de la fructele de dimineata...
sincer nu stiu daca chiar am de mult ca mi-am facut analizele cu ceva luni in urma si nu aveam nimic,dar am o parte mai sensibila si nu imi permite la fel ca tie,picant,iute,sau chiar bors,cand eram mica imi placea la nebunie sa beau dar nu mai pot,imediat ma apuca crampele
dar asa cum am zis o sa am grija sa mananc mai mult nuci,si dupa o sapt sa incep sa mai introduc din fructe.acum sunt ceva mai bine,azi noapte nu m-a mai durut ,am putut dormi..dimineata ma apucase iar dar dupa ce am mancat mi-a trecut.
poate si din cauza stresului,nervilor din ultimul an,ca a fost unul ff greu...ba cu tati,ba cu invatatul si in vara cu licenta,si apoi ca cautatul de munca...plus grijile de zi cu zi
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante