View Single Post
  #1404 (permalink)  
Vechi 26 mai 2014, 22:35:25
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Bine v-am regasit slabutele mele si bine te-am regasit casuta mea
Ma intorc fericita . Sunt bunicuta de doua saptamani. A venit in viata noastra un puiut mic de om de care sunt efectiv fascinata si pe care l-as privi fara oprire. A venit un pic mai devreme , prin cezariana si desi a fost micut este sanatos si creste frumos. Fetita mea se simte bine si se descurca frumos de una singura toata dimineata , pana vine ,,taticul,, . Puiutul este cumintel ...deocamdata. Eu ii ajut cu papica. Zilnic gatesc ceva bun care sa le placa si fiindca locuiesc la doua blocuri de mine merg cu papica fierbinte la ei. Asa il vad si pe micutel , zilnic. Mi-am mai luat , asa cum se poate si cate o zi libera sa pot sta cu ei. Ma bucur de ziua aia asa cum se bucura un copil cand vine vacanta .
Si problemele cu mama s-au rezolvat bine. Dupa o endoscopie prin care i s-au extirpat cativa polipi din stomac si carora li s-a facut biopsie , toate sunt relativ bune , Adica nu este ...raul ala de care imi era frica. Are tratament si se simte binisor. Luna viitoare va implini si mama 78 de ani. Este bine si multumesc celui de sus.
Sa-ti traiasca puiutul!!!!!!!!!!
__________________
Răspuns cu citat