View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 16 iul 2011, 08:18:32
matileanca's Avatar
matileanca matileanca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 37
Dieta: nici una
Date: 174cm, 107.7kg
Mesaje: 181
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: am nevoie de ajutor!

multumesc mult pentru sfaturi insa la sotul meu nu tine. ne cunoastem de 8 ani. eu sunt grasa de cand ma stiu. la sfarsitul liceului aveam 92 de kg. cat am inceput relatia cu sotul meu aveam 90 de kg. el a stat 2 ani in cipru iar eu in romania. anul trecut in ianuarie am inceput sa tin dieta. aveam 96 de kg iar in august cand a venit sotul meu acasa aveam 80,am crezut ca va avea o surpriza placuta insa el ma tot intreba de ce am facut asta si ca (scuze de expresie) "unde e funduletul meu?" cand am venit si eu in cipru in septembrie m-am mentinut doar pana in decembrie pentru ca in tot timpul asta faceam mancare pentru el si pentru mine dar apoi a inceput figurile si mancam si eu cu el. acum cand vine acasa sau suntem impreuna il mint ca am mancat si eu ce mananca el. mai grav e ca a venit week-end -ul si obisnuim sa mergem la restaurant. acolo chiar ca ma va bate la cap sa mananc. sotul meu e tipul care ii plac femeile plinute, nu se uita dupa fete slabe. zice ca nu are ce face cu ele. o sa pun niste poze aici cu noi ca sa ne vedeti. cu sau fara sotul meu aseara la munk am mancat un sandwis. sper sa nu mai gresesc. o sa pun pe site si meniul pentru ziua de azi. va pup pe toate si mult succes!!!