Subiect: Jurnal anca1997
View Single Post
  #15 (permalink)  
Vechi 10 feb 2012, 16:30:50
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: 20 kg in 5 luni

Citat:
Anterior postat de anca1997 Vezi mesajul
Buna,sper ca nu imi va fi sters iar subiectul pentru ca mereu imi e sters,am 14 ani si din cauza tratamentului cu hormoni,si diane 35 ei bine m-am ingrasat muuult,am 78 kg si 1.73...inca mai fac tratament dar nu pot sa mai astept sa iau in greutate....vointa am,ca am slabit intr-o luna prin alergat 1 ora pe zi si mancat sanatos 5 kg.....acum vreau sa imi spuneti daca as alerga de 4 ori pe saptamana cate 1 ora,si as face cu cercul(pentru burta),as sari coarda,bicicleta medicinala,si plus antrenamentele mele de volley de 4 ori pe saptamana a cate 2 ore,renuntarea la dulciuri,dar toate lucrurile astea nu toate intr-o zi,eu le-am combinat,am facut un program,as avea vreo sansa sa dau in 5 luni 20 kg?va rog nu stergeti chiar am nevoie de ajutor,toate povestile de succes de pe site,imi dau putere.
Buna Anca!

Iti doresc mult succes pentru a-ti atinge scopul!!

Inainte de toate.. M-a "socat" ceva inca din primele randuri.. De la Diane 35 te-ai ingrasat?

Eu am inceput sa le iau de sambata, dupa indicatiile ginecologului. Am niste probleme cu menstruatia, nu reusesc sa o tin in frau. Uneori imi intarzie si cate 2-3 luni, alteori imi vine de 2 ori pe luna.. Am incercat diverse tratamente, dar tot nu imi regla bine. Acum, mi-a prescris Diane 35, si am inceput sa iau deci de o saptamana.. Adica asta e a 7-a zi. Luna viitoare trebuie sa merg la control sa vad cum imi merge, sper din toate inima sa nu iau in greutate, mai ales cand imi doresc exact contrariul
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!