View Single Post
  #1507 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 16:13:37
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

hei tiza mea draga
ce faci??eu sa stii ca am mai citit pe la tine prin jurnal asasunt pusa in general la curent..numai ca de cele mai multe ori nu prea aveam timp decat sa mai citesc un pic prin jurnale si eventual sa postez ceva la mine..dar nici asta nu am facut-o...dar agta..sunt intoarsa de acasa cu forte noi..dar si cu vreo 2-3 kile in plus...nu-i bai..le dau jos..cred ca unul e deja topit de cand am ajuns in buc...
am vazut ca maine ai examen..deci nu cred ca ne vom citi azi..dar sper totusi sa ne conversam cat de curand..a trecut ceva timp de cand nu am mai facut-o...nici pe lucia nu am mai prins-o deloc pe aici...
eu te puuup,astept vesti despre ce ai facut la examen..si poaaate reusim si noi sa fim o data amndoua online
Pupici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]