View Single Post
  #1510 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 19:31:03
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
salutari Dienush!!!!!!!!Credeam ca ai disparut de tot din peisajte-ai cantarit si stii ca ai 2-3 kg in plus sau doar glumeai?asa am zis si eu iar azi mare mi-a fost mirarea cand am vazut ca am iesit din sarbatori cu minus 100 de grame oofff,da,am examen,si am invatat doar 3 cursuri.mai am 4!acum termin de gatit si trebuie sa continui cu invatatul.apoi sport,apoi imi fac bagajele,unghiile.....oof,cata treaba,nici nu stiu cand le fac pe toate as ramane astaseara de vb dar...nu pot,ma cheama treburile dar promit ca maine sa fiu aici,dupa examen.urmeaza altele dar azi sunt in criza de timp

eu nici nu am mai rasfoit jurnale,nu prea am avut cand in vacanta,am fost destul de ocupata
te pup!!!!!!ai grija de tine!sa ne auzim cu bine!
p.s:a si mai am de facut si cateva fituici
..asta cu fituicile chiar m-a amuzat...da..pai in vacanta nici eu nu am rasfoit jurnale..ca am fost tot timpul plecata pe undeva..sau iesita undeva etc etc...si..sunt sigura ca m-am ingrasat..pt ca vad la burtica si la haine..nu vreau sa ma cantaresc...nu vreau sa ma dezamagesc...stii ca inainte de vacanta iti spuneam ca nu m-am mai cantarit de cand am plecat de acasa..si mi-era frica ca m-am ingrasat..ei bine m-am dus acasa si am avut surpriza sa constat ca mai slabisem 6 kg...ducandu-ma f aproape de greutatea mea mult dorita..am zis ca in vacanta de paste sigur voi avea 55..nu mai am asa de mult...si sunt si foarte pusa pe treaba..nu se mai poate altfel
si...stiu ca in ultima perioada am fost aici on si off prezenta..dar asta pt ca am avut destule chestii pe cap..dar am mai intrat chiar si cand nu scriam..mai citeam putin pe ici,putin pe colo
acum iar mi-am propus sa intru cat de des pot..pt ca de fiecare data cand am intrat aici parca nu stiu..incepe slabitul instant
oricum..eu iti urez bafta mare la examen...si ne citim maine
pupici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]