View Single Post
  #154 (permalink)  
Vechi 14 nov 2010, 14:10:53
oana vintila's Avatar
oana vintila oana vintila este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 nov 2010
Locaţie: madrid, Spania
Vârsta: 35
Dieta: dieta rina
Date: 160cm, 61.9kg
Mesaje: 29
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile

Buna fetele! Sunt noua in grupul slabutelor si arem-as bucura sa ma ajutati si sa imi dati sfaturi bune si incurajare cAm a pate asa numai renunt si eu asa de usor. Am o fetita de un an jumatate si de cand am nascut nu pot sa mai dau kg in plus,am incercat tot felul de diete dar le tino saptamana si dupa renunt ca nu am cu cine sa ma i-au si toti ma ispitesc sinuma inteleg,ei zic ca sunt bine asa dar eu nu ma simt bine in pielea mea inca nu ma acolmodez cu noua mea fugura si de aceea am nevoie de persoane care sa minteleaga si care sa treaca prin ce trec eu. Astept sfaturile voastre va multumesc

as vrea sa ma alatur si eu voua ca unde-s multi puterea creste,eu as vrea sa slabesc 10 kg.sper sa reusesc.ajutati-ma va rog
oana vintila, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1026 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -1040 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 06 dec 2010 at 21:00:14.