View Single Post
  #15526 (permalink)  
Vechi 15 oct 2013, 19:53:36
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Inteleg Nico, sunt tare nerabdatoare sa te vad, ma itam aseara pe pozele tale de anul trecut si pareai f slaba. ma intreb cum arati acum.
sunt slabuta acum ,toata lumea zicece vreau sa spun este ca se vede clar cu ochiul liber cat am slabit(ma laud si eu acum,dar asa de bine ma simt fizic si psihic de cand am slabit de imi vine sa urlu in gura mare )
Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul
Eu imi petrec timpul intre calculator si aragaz . Mi-am pus laptopul pe masa din bucatarie si mai stau pe scaun si scriu, mai spumez supa In seara asta fac de toate: supa de pui (aripi), niste cartofi "prajiti" la cuptor (cartofi taiati peste care pun rozmarin si maghiran si cateva picaturi de ulei de masline) si o sa mai dau si niste carne la cuptor-friptura pentru sot. Extra bonus fac si o placinta pufoasa de mere, acum voi face compozitia, merele sunt la racit...ce-mi place sa ma mai laud Si, evident, bobitza cea mica da activ din labute, mereu il simt seara cand stau prin bucatarie..Cred ca stie ca-mi place. Pe langa miscarile lui bebe am si mieunatul lui mister miau, care nu ma lasa linistita o secunda.

Seara frumoasa burtici si mamici!
te invidiez pt ca ai laptop
mult spor sa ai in toate
pupici
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui nicoleta100:
Diana D (15 oct 2013), dorutza (16 oct 2013), meapasarica (16 oct 2013)