View Single Post
  #15793 (permalink)  
Vechi 04 nov 2013, 12:17:34
roxana1985's Avatar
roxana1985 roxana1985 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Medgidia, Anglia
Vârsta: 39
Dieta: Rina
Date: 166cm, 73.8kg
Mesaje: 381
Aprecieri acordate: 29
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 32 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul
Roxana, bine ai venit in jurnal! Mult succes in lupta cu kilogramele!

Miha, nu m-a durut burtica foarte tare, cat stomacul si capul. Durerea de cap vad eu ca inca persista. O sa vorbesc cu dl dr. astazi fiindca am programare la el diseara. Mergem sa vedem ce mai face bebe, am atatea intrebari si vad ce mai zice si el. Nu mi s-a intamplat sa am dureri puternice de burta in ultima vreme, poate doar un junghi in dreapta sau stanga si asta cand incerc sa ma ridic din pat sau canapea..si numai cateodata. Probabil este intinderea ligamentelor, muschilor, etc. Durerea de burta cred ca a fost mai degraba din agitatia pe care am avut-o azi-noapte.
Fetelor, chiar vreau sa va intreb: voi ati avut vise ciudate pe parcursul sarcinii? Eu am cele mai dubioase vise, seara de seara. In mare parte nu-mi aduc aminte ce visez, poate doar crampeie, dar ma agita mult visele astea, nu-mi dau liniste deloc. Am citit ca sunt perfect normale pe timpul sarcinii

Voi ce faceti? Ce face Sebi si cum a fost week-emd-ul?
Multumesc mult, cu siguranta voi invinge razboiul cu aceste urate kg care nu ma lasa sa pot purta haintele mele de dinaintea sarcinii
__________________
06/05/2017- 73.8 start
August 2017- target-15kg
Răspuns cu citat