View Single Post
  #15820 (permalink)  
Vechi 05 nov 2013, 13:01:09
roxana1985's Avatar
roxana1985 roxana1985 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Medgidia, Anglia
Vârsta: 39
Dieta: Rina
Date: 166cm, 73.8kg
Mesaje: 381
Aprecieri acordate: 29
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 32 mesaje
Talking Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul
buna fetele!!!
si eu stagnez de 2 saptamani la 65kg..dar am mancat cate o coichi in fiecare zi..azi e a 3 zi fara ciochi...

in rest ma lupt cu un purice de joi incoace.. adus de david de afara probabil.. dar care ma musca doar pe mine.. sau ma rog, eu fac urat la muscatura.. zici ca as avea varicela... sotul a zis ca am facut urticarie, dar eu stiam ca e purice... aseara l-am si vazut dar nu l-am putut prinde..

roxana bine ai venit in grupul nostru. cate kg te-ai ingrasat pana la urma? cum ai nascut natural sau cezariana??
Buna Dorutza, am revenit cu forte proaspete. Am luat in jur de 15 kg dupa cantarul de la spital si cam 16.5 dupa al meu. La primul control la medic , la 8 saptamani aveam 54.5 si am contorizat de-atunci, eu cel mai mult am luat in ultima luna , cam 6 kg, desi se spne ca nu ar trebui, cred ca a contribuit si tratamentul hormonal la asta. Acum am 65, cateodata arat 63.5, dar urca iar la 65 si mor de ciuda, parca m-am blocat. dulce nu mai pap, painica doar diminata, nimic prajit si mai si alaptez, dar degeaba . Dar am rabdare, mi-am propus sa ajung la 60 pana de Craciun. Am uitat sa spun ca am nascut natural, fara epidurala, durerosssssssss, dar cand mi-am vazut minunea i-am spus la docor "fiti pe faza ca vine si al -doilea peste vreo 2 ani
__________________
06/05/2017- 73.8 start
August 2017- target-15kg
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui roxana1985:
rainbow (05 nov 2013), rommyna (05 nov 2013)