View Single Post
  #1586 (permalink)  
Vechi 01 iul 2015, 21:55:17
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul


Maria, ce a fost atunci nu va mai fi, sigur. Adica multi din cei de atunci nu se mai intorc, dar casuta ,,slabutelor,, este deschisa tuturor. Pe mine ma surprinde ca nu apar persoane noi , interesate de a slabi sanatos, de a invata din experienta altora.
In ce o priveste pe Rozi, eu cred ca va reveni. Asa simt eu ca va reveni. Plecarea ei pe meleaguri straine a derutat-o . Oboseala de a te tot masura, limita in tot ce pui in farfurie isi mai spune cuvantul.
In ce priveste gandul ei de a se opera eu as sustine-o fara rezerve. M-a convins experienta lui Teo Trandafir. Rozica merita sa fie fericita. Altfel nu este varianta decat sa fii constienta permanent ca lupta cu kg este pentru toata viata si nu este usoara deloc si nici nu-ti ofera garantia ca vei birui.
Eu am ales sa lupt . Nu voi fi niciodata o slabuta dar vreau sa fiu sanatoasa .
Pe tine te admir din suflet pentru felul frumos in care te hranesti
Da,Teo Trandafir si Raluca Badulescu au slabit frumos, dar sa nu uitam (ele au spus asta) sunt atente tot timpul la ce si cat mananca ca sa nu se intoarca din nou la multe kilograme... daca nu esti atent la cat mananci, stomacul se poate mari din nou...
Asa cum ai spus si tu, Rozi a noastra merita sa fie fericita... Sa speram ca va gasi puterea sa se mobilizeze din nou...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
rozica1965 (31 aug 2015), vio ce doreste sa slabeasca (06 iul 2015)