View Single Post
  #1595 (permalink)  
Vechi 01 iul 2011, 21:35:23
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...

aidule draling sunt inca fata cuminte. One day at the time..zic inteleptii!! Eu am 3(trei!!) zile bune..so..vedem!!

Am avu tun mic dejun tarziu dar a fost bunut si simplu..am inventat o tampenie dar ce mult mi-a placut. m cumparat paine ruseasca neagra din secara facuta organic fara zahr, drojdie si nu mai stiu ce alte minuni.. Mi-am cumparat o branza de vaci tot organica cu grasime 0.1% (cea mai slaba posibila) si am mancat 3 felii cu branza din asta deasupra si peste am pus ardei murat care era si un pis usturat..un fel de ardei capia murat dar usturat..Maaii nene a fost asa de bun si de satios..o nebunie.

Acu iesim la biciclit. Mi-am luat la mine capsuni si afine..si apa (un kil jumate) si sun tbuna de exercitiu.

tie iti uez somnic usor si ma bucur ca esti pe pozitii!

orice ai facut nu mai dezbat.e clar ca faci bine..esti frumoasa, slabutica si cu energie!! asta e tot ce conteaza.

cu drag...aussica de pe meleaguri canadiene...
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].