View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 28 mai 2019, 08:51:10
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Rallara-O noua etapa a vietii

La mine "propriul sabotaj" este mare cat Casa Poporului ! Daca pe asta l-as putea elimina... cu restul nu as avea probleme! Poate doar cu stresul...
Aseara pentru ca eram necajita, aveam pofta de dulce... Asa functionez eu... la suparare vreau dulce... Inainte fumam (m-am lasat de vreo 5 ani), dar acum gandul imi umbla nebuneste la toate dulciurile din lume...
I-am zis sotului ca vreau ceva dulce, dar n-a comentat nimic... s-a facut ca nu ma aude...de fapt, tot eu l-am rugat acum cateva luni sa ma ajute si sa nu imi mai cumpere dulce cand vreau...
Vazand ca dorinta imi este ignorata, m-am dus la frigider, am luat o lingurita de miere ... si gata... Oricum, gandul mi-a ramas la prajitura pe care mi-o doream, dar macar paguba (ma refer la caloriile ingerate) a fost mai mica...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
adinico (28 mai 2019), alina_neamt (28 mai 2019), niculina04 (28 mai 2019), Rallara (28 mai 2019)