View Single Post
  #16018 (permalink)  
Vechi 10 aug 2013, 11:36:33
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna iubitele
vaii..ma simt inconjurata de lei si leoaice aici in casuta..aveti grija sa nu ma calcati,ca eu mi-s un scorpion mititel
Fetele,la multi ani celor ce-si serbeaza ziua de nastere sau de nume luna asta,nu as vrea din nestiinta de cauza sa fac vreo gafa si sa nu va urez de bine,voi stiti cat va iubesc pe toate si ca va doresc tot binele din lume
Manuelita,chiar ca te suspectez de sado masochism pai la cata treaba ai,mai e si cald,tu-i mai faci si singurica de lucru..
Ma bucur ca vii cand si cand aici,am mai zis,ne reunim la iarna cu un ceai cald sau..vinulet fiert langa noi
EMa,superbe floricelele,eu ador macii..parca maci suntMAcii si freziile..sunt asa delicate si fragilePupicei dulci si tie,numai bine

Vaii..si azi e moarte de om de cald...am iesit sa culeg pastaile si dovleceii,pt pranz..si 3 pepeni galbeniam intrat in casa de parca facusem dush..
sa scriu si meniul.
md-lapte 1.5% cu tarate,coacaze congelate,goji si merisoare deshidratate,scortisoara si o lingura miere
gustari-pepene galben receee
pranz-legume trase in tigaie(pastai lungi,dovlecel,ardei capia,ceapa,usturoi),peste la cuptor,ardei copt cu otet mere,vin
cina-telemea oaie si rosii,ceapa
Pupici tuturor fetelor din casuta si weekend frumos!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
angela av (12 aug 2013), claudia22 (10 aug 2013), Ema55 (10 aug 2013), sherpika (10 aug 2013)