View Single Post
  #163 (permalink)  
Vechi 21 feb 2011, 13:41:17
dia87's Avatar
dia87 dia87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 feb 2011
Locaţie: iasi, Romania
Date: 161cm, 63kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vreau si eu sa slabesc. am nevoie de sustinatoare!!!

pecsalut fetelor si eu vrea sa ma alatur voua.dar sa va spun ceva doctorul meu de familie ma sfatuie sa mananc orice gatesc deoarece sunt maritata si am si o fetita si imi este cam greu sa nu gust cand gatesc.dar sa nu mananc deloc paine paste fainoase dulciuri si sucuri,iar eu am inceput acum 2 saptamani sa nu mai mananc paine dar sincera sa fiu am mai mancat cate un colt de paine sau un sendvis dimineata.dar in rest deloc.apoi cand tie foame prea tare mananci un mar si o cana de apa.si vreau sa va spun k am slabit un kg in 2 saptamani.si inca un secret dimineata pe stomacul gol o cana de apa calda cu lamaie si abia dupa jumate de ora serviti micul dejun.el ma sfatuit sa fac si sport dar cum fetita mea are 1 an si 8 luni alerg prea mult dupa ea k sa mai fac si sport.cred k puteam sa slabesc mai mult dar cum vam spus am mai mancat si un pic de paine si nu am facut sport.spor la toate la slabit .

Ultima dată editat de Regulament; 21 feb 2011 at 14:00:42. Motiv: Incalcare regulament: Specificare marca comerciala pana in 30 mesaje