View Single Post
  #16419 (permalink)  
Vechi 13 dec 2013, 08:05:17
redeeadoo's Avatar
redeeadoo redeeadoo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

mi s—a intrerupt mesajul :-)....asa in ceea ce priveste alaptatul...nu prea stiu de cate ori papa bebe noaptea pt.ca el nu se trezeste doar scanceste si dormind langa mine ii dau titi imediat.La noi la botez a fumat o singura persoana in restaurant, dar a fost greseala mea ca am uitat sa cer sa ia scrumierele de pe masa, cred ca nici o mamica nu vrea sa isi expuna bebeul asa de mic fumului de tigara, cu toate.ca am vazut mamici pe strada cu copilul intr—o parte si ţigara in gura. Eu am papat cred cativa mici pe sarcina si pana sa imi pice fisa gustasem dintr—o branza cu mucegai—Brie,cred....si am papat si maioneza recunosc...insa doar anul trecut la sarbatori. imi cer scuze ca nu va scriu mai des, de multe ori va cites, repexe si nu mai scriu cand prind timp liber mai trebaluiesc prin casa, in rest cu bebe ca e tare poznas, u merge dea busilea dar modul lui de deplasare este rostogolitul..si a picat asa o data din pat va pupam pe toate, Antonis Maica Domnului sa va vegheze si sa fie usoara recuperarea.
opi
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui redeeadoo:
rainbow (13 dec 2013), rommyna (13 dec 2013)