View Single Post
  #172 (permalink)  
Vechi 11 ian 2011, 17:02:27
princess95's Avatar
princess95 princess95 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 oct 2010
Locaţie: Causeni, Moldova
Dieta: personalizata
Date: 168cm, 42.2kg
Mesaje: 327
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal princess95

Buna Slabutelor......
Sunt extrem de stresata azi.........Nustiu ce se intimpla cu mn....manink intruna ma gindesc toata ziua la mincare si asta si fac MANINK si oricum nu ma simt satulama temeam atit de mult de asta si peste asta si am dat......ce sa fak fetelor???? ajutati-maManink mai mult ca ai mei toti luati impreuna,dar doar se rid si zik lasca tu ai nevoie sa twe ingrasi ,dar eu si asa m-am ingrasat cu 5 kg ce sa fak kum sa m,a opresk????Ma gindesk ca subkonstient fak asta .....atita timp kit tineam regim ma gindeam ca nu voi mai reveni la normal si akum asta si fak manink NONSTOP Dimineata am inceput cu un ceai si apoi s-a por=nit vreo 6 fursecuri apoi vreo 5 covrigi apoi 7 trte dulci si dupa asta vreo 20 bomboane de cioco apoi pesmeti si iarasi chioco apoi prajiturica......dupa asta peste vreo h am mincat 2 portii de zama cu jumate de kolac cu maioneza branza de oi salam apoi sarmalute 3 portii dupa aia am mincat 3 felii mari de tort apoi 2 mere si iarasi 4 cani suk si 6 bomboane de cioko............................si nu ma simt satula niciodata .................................................. .
Răspuns cu citat