View Single Post
  #17217 (permalink)  
Vechi 21 nov 2014, 10:19:11
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Hello dear diary! Abia astept sa ajung acasa si sa ma pun in pat. Ma doare cam tare muschiul trapez si simt nevoia sa ma odihnesc. Poate diseara merg la Pump, nu de alta dar vreau sa ma pun pe picioare.

Aseara am facut o varza calita cu putina slaninuta, pt gust. Nu de alta, dar nu mananc nici diet si nici nu ma omor dupa mancarea fara grasime si gust. Am facut si niste budinca de avocado, din 1 avocado si jumatate, 4 linguri lapte cocos, 1 lingura cu varf de cacao, 1 lingura de miere si 1 lgt stevie, plus o lgt esenta de rom. Nu prea m-a incantat... prefer avocado facut guacamole, dar a fost ok. Cand ajung acasa vreau sa fac niste budinca din galbenus de ou si lapte de cocos. Sa vedem ce-o iesi.

M-am uitat azi pe emag la ofertele de blak friday, ce mi-ar fi placut un multi cooker. Dar nu ma dau banii afara din casa. Am vazut si un super robot, la care ma uitam de luni de zile cu jind si avea o reducere semnificativa, dar momentan robotul meu este functional, asa ca nu arunc banii pe ceva inutil.
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui anqutz:
coco23 (23 nov 2014), niculina04 (21 nov 2014), Zoe (21 nov 2014)