View Single Post
  #17684 (permalink)  
Vechi 21 mar 2014, 19:27:24
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

thomas shi-a mai revenit, aseara adormise asa frumos, dar s=-a trezit plangand f repede, si abia la 12 noaptea a dormit, dupa urlete, si incercari sa stea ridicat, iar il puneam, pana cand am zis hai sa il mai alaptez o data apoi a adormit rapid.
am pus 2 filmulete pe fb. cum merge si cum se joaca cucu bau. tare comic, ma surpride, era simpatic, cand i-am cerut o jucarie, si sacul de dormit, sa mi le-a dea in mana , hahao s ail mai invat obiecte.
acum dim, era obosit, si a adormit mai devreme, fara plans. asa copil sa tot ai.
sper ca diseara sa nu stea iar treaz asa tarziu, desia seara ma incercat o ora sa il adorm, cand il punema in patutu se trezea.. of/..l-am lasat in pace
simo, nu pelc nicaieri, catodata seara dupa 5 6 cand vine sotul..sau daca e cald pe la 2,, 3.. nu am program..
cu mancarea la fel, pt ca depinde de somnul lui care in maj cazurilor e diferit, deci se decaleaza si programul de mancare.
daca e treaz papa la 1, la 5 .. la 8..daca nu, depinde.
acum daca are somnul de dimineata mai devreme. se va trezi mai repede.. deci iar sa fie diferit. nu am ce face. cand ii e somn mai devreme il adorm, sau daca nu vrea, nu doarme. ieri m-am bucurat a dormit si dim o ora jum.. si dupa masa o ora.am mers si putin seara la plimbare. dar e destul de rece
eu am o tona de hainute, si sa vad cate pot aduce in ro, dar mai greu cu bagajul.. sa dau si eu la cine are nevoie..dar cred ca mi-ar trebui un bagaj intreg, si nu avem voie decat 2 mari..uh mai e o luna si ceva. si ma stresez si cu kg.. ma gandesc ca ultima sansa sa mananc cat mai putini carbo, dulce, si multa apa si sport
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat