View Single Post
  #1786 (permalink)  
Vechi 03 mar 2011, 20:55:12
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Buna Roxi ! Am aterizat si eu la tine ! Sunt nerabdatoare sa-ti citesc povestea , dar acum tb sa merg la sport , ca nu mai apuc si deja ieri este cu - . Ti-am vazut pozele si e o diferenta huge , cu toate ca esti prea slabuta acum, dupa mine sper ca nu te superi ca imi dau si eu cu parerea. Am vazut ca incerci sa te ingrasi , mult succes. Sa ajungi la mentinere . Cred ca a fost ceva extraordinar pentru tine. Eu nu stiou cum e, si cum percepi lucrurile cand slabesti multe kg asa cum esti tu sau Alina 82. Cred ca e o reusita si o satisfactie extraordinara. Bine tu ai scazut cam mult , dar sunmt convinsa ca ajungi la 47-48 acolo plina de muschi si cu six packs la burtica nu ? . Si eu cu cele 5 kg ale mele amarate ma vait si ma lupt . Dar am promis ca nu ma voi mai infometa doar ca sa fiu slaba am rabdare si cat dureaza dureaza. Incet dar sigur. Te-am pupat ! Ma bag la HHA si incerc azi pt prima oara Insanity
Hello!Ms de vizitaAsa este,sper sa mai ma ingras putin dar intr`un mod sanatos si facand sport pt tonifiere ca sa fac un six pack de toata frumuseteaBineinteles ca trebuie sa am rabdare dar am reusit atatea,dc n`as reusi si astaMa bucur ca te`ai decis sa nu te mai infometezi,este foarte important sa mananci cat trebuie,in primul rand pentru sanatatea ta si in al doilea rand si pt silueta ta,pt ca degeaba te infometezi acum si slabesti repede ca nu vei rezista toata viata asa si cand vei incepe sa mananci mai mult imediat te vei ingrasa.Sa`mi spui daca ti`a placut insanityEu il ador
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]