View Single Post
  #1787 (permalink)  
Vechi 03 mar 2011, 23:45:08
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Buna Roxi ! Am aterizat si eu la tine ! Sunt nerabdatoare sa-ti citesc povestea , dar acum tb sa merg la sport , ca nu mai apuc si deja ieri este cu - . Ti-am vazut pozele si e o diferenta huge , cu toate ca esti prea slabuta acum, dupa mine sper ca nu te superi ca imi dau si eu cu parerea. Am vazut ca incerci sa te ingrasi , mult succes. Sa ajungi la mentinere . Cred ca a fost ceva extraordinar pentru tine. Eu nu stiou cum e, si cum percepi lucrurile cand slabesti multe kg asa cum esti tu sau Alina 82. Cred ca e o reusita si o satisfactie extraordinara. Bine tu ai scazut cam mult , dar sunmt convinsa ca ajungi la 47-48 acolo plina de muschi si cu six packs la burtica nu ? . Si eu cu cele 5 kg ale mele amarate ma vait si ma lupt . Dar am promis ca nu ma voi mai infometa doar ca sa fiu slaba am rabdare si cat dureaza dureaza. Incet dar sigur. Te-am pupat ! Ma bag la HHA si incerc azi pt prima oara Insanity

Eu ma lupt cu 5 kg de 1 an si.
defapt.. erau mai multe.. ca initial am avut in jur de 54..apoi am ajuns la 53.. si acum am 49.5( desi in urma cu 5 zile aveam 50.9 .dar am racit si nu prea am mancat.. presupun ca din cauza aceasta am slabit..)

Par ff putine 5-6-7 kg .. pe langa cele ce incearca (sau au slabit) mai mult d 10..