View Single Post
  #17950 (permalink)  
Vechi 21 ian 2016, 19:12:04
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Fetelor, multumesc pt vizita! Stiu ca am planuri mari, dar nu vreau sa ma obisnuiesc cu binele si sa folosesc banii pt haine, cosmetice si distractii si sa nu ma aleg cu nimic din ei. Am lucrat si pe bani mai putini si inteleg cat e de greu. De fapt, am avut o perioada cand am trait cu ft putin si am fost norocoasa ca am luat bursa de studiu in anul 1 de master, asa ca am fost invatata sa strang cureaua. Ma gandesc ca avem nevoie de masina si sa renovam apartamentul si trebuie sa tin de bani. In plus, se zvoneste ca mai incepe o noua criza. Si nici nu vreau sa ma laud, dar para imi e mai usor sa scriu aici, am senzatia ca daca v-am zis voua trebuie sa si fac.

Cris, daca stiam ca iti cauti te anuntam cand s-au facut angajari.

Saptamana aceasta am facut doar 2 antrenamente, ambele acasa, si pot spune ca m-am simtit bine. Intr-o ora si 30 de min (maxim) m-am schimbat in echipament, mi-am facut antrenamentul, am baut shake-ul dupa sala si am facut si dus. Stiu ca mai pe la primavara o sa mi se faca dor de sala, dar pana atunci am economisit 1 ora pe zi folosind aplicatia Pump Up si facand sport in sufragerie.

Maine intentionez sa fac cardio si ab intervals din Focus T25 si cam asta o sa fie saptamana mea de sport.
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui anqutz:
butterfly30 (22 ian 2016), corinnef (22 mar 2016), lidiuta (22 ian 2016), Q88 (21 ian 2016)