Subiect: Jurnal Cristi
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 04 dec 2010, 18:29:32
cristi2201's Avatar
cristi2201 cristi2201 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica
Date: 163cm, 57.1kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cristi

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Hello CristiBine te`am gasit in noua ta casutzaScumpoPai vrei sa ne certam?Ia pune mana si papa cum trebuie ca tu nu papi nici pe departe 1000 de caloriiCa sa nu mai zic ca ar trebui sa incepi cu 1200-1300Poti sa papi si cateva sarmalute cu orez,dar la pranz ca seara nu e prea indicat si nu prea des.La Micul Dejun sa papi mai mult,nu compot ca ala nu e bun pe stomacul gol,e facut din mere si are acidPapa ce ti`au zis fetele mai sus,apoi la pranz poti sa papi ceva mancare gatita dar sa nu fie cu grasime multa si cat mai rar cartofi,orez,paste fainoase,etc.Iar seara papa o ciorbica,niste piept de pui la gratar/cuptor/fiert cu o salata ceva,ori ton cu salata,salata de branza cu rosii,etc.Haide ca se poate.Ia uita`te tu pe meniurile mele sa vezi cat papam euSi neaparat papa de 5 ori pe ziVezi ca sunt cu ochii pe tineTe pup
Buna Roxii .Bine ai venit in noua mea casuta . Nu vreau sa ne certam . Am papat astazi . Mi-am facut meniul si a iesit 1000 si putin de calorii. Stiu ca la micul dejun trebuia sa mananc mai mult, am gresit . De maine nu o sa mai fac aceasta greseala. O sa mananc si ceva mai consistent. Daca ai timp uite-te in meniul meu si spune-mi daca este ceva gresit. Chiar iti multumesc ca esti cu ochii pe mine. Sa nu ma scapi . De maine o sa incerc sa fie mai bine ca astazi , oricum, eu sunt multumita de starea mea de spirit de astazi, si presimt ca daca o tin in ritmul asta, voi avea rezultatele pe care mi le doresc. Si asta numai cu ajutorul vostru >:d< !
__________________
Jurnal Cristi


Don’t surrender ’cause you can win