Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 28 apr 2011, 15:23:35
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Multum.
Pai meniul pentru maine il postez in seara asta.. dar pe ziua de astazi am mancat cam asa
Fulgi de ovaz-morning sun --dupa cum am calculat cam vreo 150calorii
Lapte de soia ..vreo -20 calorii
Si o felie subtire de cozonac
Gustare: Seminte
La pranz 2 oua + 2 felii de cozonac..(ultimele 2 .. ramase n-am putut rezista)
Gustare:KIWI
Si seara voi manca salata din( salata verde , 1 rosie , 2 castravetzi , 1 ceapa verde + 100 gr de piept de pui)
Sport: sarit coarda 25 min + hip hop abs.. si posibil insanity..sa vad cum ma simt dupa hip hop abs.

Pai ultima data cand am ratat bine aveam 45 de kg.. defapt.. nu ma intereseaza kg asa demult ..vreau sa am masurile mai potrivite..deoarece avand talia mica se vede cam ciudat sodurile si aripioarele..
Si as vrea sa am unde sa pun in caz ca ma voi ingrasa la mentinere
Noroc cu cozonacul ca mai vine si el cu ceva in rest pare putin... poti avea inspiratie in meniurile si jurnalele slabutelor prezentate in portal cu poze si detalii despre cum si cat a slabit fiecare, sau cautand slabute de varsta apropiata care mananca echilibrat pentru a construi un meniu mai potrivit pentru organismul tau.
Citeste pe forum despre dietele sanatoase si alege una care ti se pare apropiata de stilul tau.
E bine ca de fapt vrei doar sa arati bine, asta se va reglementa pe masura ce iti intri in forma prin sport si alimentatie sanatoasa.
Intreaba orice iti trece prin cap ca sa te poata ajuta cineva
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!