Subiect: Jurnal Florina
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:07:49
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Jurnal Florina martie 2011

Citat:
Anterior postat de Flora Vezi mesajul
Buna Emy! Pun pariu ca cu raceala te-ai ales din Romania ca asa patim si noi. E dar anul asta nu a fost nevoie sa mergem in tara ca am racit aici si eu si piticul(a luat-o de la gradi).Am avut o chestie foarte nasoala care la mine s-a lasat cu sinuzita asa ca ciciu gimnastica si ciuciu dieta ca ma simteam asa de slabita ca mancam in speranta sa ma simt mai bine.
De paste nu am gatit nimic dar au avut prietenii grija sa-mi dea sau aduca.
Azi vad ca sunt ok doar ce am luat pranzul si sunt ok .
Iti doresc o zi minunata


Vaii,ce ne asemanam,si eu tot asa am petrecut,bolnavioara..si de la raceala aia am ramas cu o cistita pe care o tratez acuma..numa ca eu nu m-am mai aruncat pe mancare de cand am venit din RoDaca nu..ma apropiam iar de pragul de 70 de care abia am trecut
Raceala,mai bine zis gripa sau virus,ca nush ce a fost,l-am dus eu in Ro de aci din ItaSI l-am dat tuturor,ca asa-s eu,darnica
Te pupicesc,multa sanatate ca e cea mai buna!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]