View Single Post
  #18384 (permalink)  
Vechi 27 mai 2014, 16:38:45
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

ooof, ce inseamna cand un copil e invata in brate si alintat. acum urla thomas sa fie luat in brate. si nu pot sa il iau mereu. nu sunt obishnuita. nu pot mereu. rezultatul urla ff des. si sotul deja e nervos, ca dc l-a tinut lumea asa des in brate, mai ales mama.
o sa merg azi la medicul de fam, s ail controleze, sa imi zica si de greutate.. etc.. mai tre s afacem vaccinul de un an..
am inceput sa merg la sala.. si am facut la eleptica moderat cam 25 de min, si ma durea spatele.. apoi la bicicleta din aia care stai ca in scaun, si ma intepa operatia. deci sunt intr-o forma jalnica.
apoi pana acasa am alergat usor. cam 10 min, a fost tare bine. mai ales ca era seara. nu am mai alergat de f mult timp.
am mancat la cina o portie mica de varza calita cu putin cremwursti. si incerc sa ma tin de treaba, poate scad. ma simt asa nashpa, si umflataa. nu stiu ce sa mai fac sa imi vina cm..
thomas, ce chestii mai face.. bolboroseste pe limba lui, zice nai nai la nani..
ne imbratiseaza si isi lipeste capul de noi.. se smiorcaie dupa tati cand pleaca, face pa. stie sa se scuture pe manute, sau pe pat..
vrea sa ma joc cu el, vine cu o jucarie la mine, si plange sa ma jco eu si el sa vada..
intr-o zi cand l-am dat in scranciob, dupa s-a intors din drum la el, ca mai vroia..
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui jessik:
VAmedeea (02 iun 2014)