View Single Post
  #19115 (permalink)  
Vechi 30 iun 2014, 15:41:21
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Gata,Ali,am venit!ti-ai facut de cap,nu glumaO sa reusesti sa fii bobocel pana la intalnirea cu colegiima duc sa schimb tikerasul.
Raul al meu nu a vrut sa-mi arate 68,nu-i bai,e bun si asa69.200
azi la cina o sa mananc pizza si bere fara alcool,scot nepotelul la Pizzerie ca e moartea lui,si pe urma la jocul de joaca,o sa incerc sa ma multumesc cu vreo 2 bucati,sper sa-l conving pe al meu sa iau de la el 2 triunghiuriNu stiu daca v-am mai zis,data trecuta am slabit de minune cu o abatere asumata pe saptamana(de obicei ieseam cu prietenele si mancam un corn cu nutella si cappucino).Acu zic sa mananc azi pizza asta,sa am timp pana lunea viitoare sa o "rezolv".
meniul meu:
md.-cappucino
pranz-fasole rosie cu ceapa verde,marar si patrunjel+somon in tefal cu vreo 2 catei de usturoi
cina-max 2 triunghiuri pizza maergerita si un pahar bere fara alcool..sau cu alcool,vad eu.
Citat:
Anterior postat de floricel Vezi mesajul
O saptamana frumoasa slabutelor!

Azi nu m-am cantarit...de teama. Vreau saptamana asta sa fiu cuminte dupa un week-end la mare. Prima escapada fara copil .
Piticul meu se face baiat mare Vento. Ma uimeste in fiecare zi. Face 2 ani jumate in doua saptamani. Dar nici luna asta nu a venit surioara sau fratiorul pentru el .
In rest, trebuie si eu sa ma pun pe gatit azi, desi nu am nici un chef si nici inspiratie.

Va pup
sa-ti traiasca puiutul,si o sa vezi ca vine si perechea
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
Alynuta (01 iul 2014), claudia22 (30 iun 2014), mariana34 (30 iun 2014)