View Single Post
  #192 (permalink)  
Vechi 06 aug 2011, 17:08:51
bst's Avatar
bst bst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 aug 2010
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 34
Dieta: dieta personalizata
Date: 175cm, 106kg
Mesaje: 457
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de laurra Vezi mesajul
Neata fetelor!
Mai sunt cateva zile si iar trebuie sa raportam.Ieri nu am fost deloc cuminte...am mancat o ciocolata intreaga 75%.Azi dimineata aveam 76.4kg.Ma tot invart intre 75.5 si 77 nu stiu ce sa mai fac; chestia e ca (si de aici cred ca mi se trage) mai mananc cate ceva dupa masa de seara ,nu mereu dar mananc. Asta iarna cand tineam mai strict monty mai si rabdam...acum parca ma impinge ceva de la spate.Uite de exemplu aseara dupa cina am mai bagat 4 patratele de ciocolata si uite asa am mancat una intreaga
Citat:
Anterior postat de Anyya Vezi mesajul
Si eu ieri am bagat una intreaga si apoi am facut tae bo..degeaba..nu trebuia sa o mananc ..nu mai imi cumpar.ca nu ma abtin si toata o mananc..eu ori cum zilele astea mananc mai mult ca de obicei ca nah asa sunt eu mereu in perioada aceasta a lunii ..nu stiu daca voi avea rezultate la cantar..la cm sigur..
Ce coincidenta, si eu am mancat aseara o cioco 75%, aproape intreaga .. din fericire a luat si varuta mea cateva patratele.
In schimb azi m-am simtit rau toata ziua, prima masa am luat-o la ora 1
Cand m-am urcat azi dimineata pe cantar imi arata 87.9, nu stiu daca sa-l cred sau nu
Sa vedem ce va fi luni...
bst, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2509 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1992 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1218 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat