Subiect: Slabute eleve
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 14 apr 2013, 09:25:26
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Slabute eleve

Buna, Laura! Imi place tare mult initiativa ta. Si mie mi.ar placea sa avem si noi un locsor al nostru, astea mai mititele de pe bancile scolii
De maine suntem back on track si cu scoala pentru 2 saptamani si jumatate pana la vacanta de Paste.
Pe voi va ajuta acest lucru in materie de slabit? Pentru ca eu am perioade si perioade, insa de cele mai multe ori ma ingras in timpul scolii.
Vinovata sunt tot eu, desigur, pentru ca las toate micile amanunte sa ma afecteze si sa.mi controleze modul in care mananc.
Cu sportul mi.e mai greu...Anul trecut aveam program de dupa-amiaza la scoala si aproape ca renuntasem cu totul la sport. Faceam de maxim 4 ori pe saptamana, dar acum incerc sa fac zilnic. Am revenit la programul obisnuit de cursuri, de la 8 la 14 si mi.e mai usor. Fac seara sport, macar cate 30 minute in timpul scolii, dar uneori renunt la el daca am prea multe pe cap si recuperez in weekend.
In vacante it's alright, sunt activa in timpul zilei mereu si atunci ma rasfat cu mai multe workout.uri
Acest membru apreciaza mesajul lui Adina14:
Lauragirl (14 apr 2013)