View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 20 nov 2011, 22:01:59
pinksirena's Avatar
pinksirena pinksirena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iul 2011
Locaţie: bucuresti, Portugalia
Vârsta: 37
Dieta: Echilibrata
Date: 166cm, 61.9kg
Mesaje: 1.257
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: M-am lasat de fumat - efecte aparute (constipatie, posibila ingrasare)

Citat:
Anterior postat de aannddrreeaa Vezi mesajul
va multumesc pentru sfaturi si pentru incurajari . vreau sa va zic ca ma simt foarte bine fara tigari cu toate ca am momente cand as vrea cate o tigare dar pun pana pe tel si o sun pe mama si stau de vb cu ea sa uit de tigare la cafea am renuntat ca oricum fara sa fumez nu puteam sa beau cafeaua asa ca am renuntat. deci mai dependenta ca mine la tigari nu cred ca exista . pur si simplu fumam una dupa alta uitam ca am tigare in scrumiera si aprindeam alta , sau uitam ca am stinso si aprindeam imediat alta , cat statea fumam non stop: groaznic . acum de cand le-am lasat din gat ma inec si scuip numai negreala ca cerneala neagra . si dureri mari de cap si am momente cand vad in ceata si liminite parca se plimba prin casa. o sa radeti daca va zic dar am vedeneii parca se plimba cineva prin casa aiurea . cand dorm e groaznic somn agitat am vise ca parca vad numai lumea in jurul meu ca fumeaza si imi intinde cate o tigare ma trezesc foarte transpirata ..
Pai chiar tu zici ca era groaznic cand fumai...dar te asigur ca desi acum ai aceste "efecte secundare"nu o sa le ai toata viata...dar dak continui sa fumezi te vei simti groaznic toata viata.
Răspuns cu citat