View Single Post
  #20222 (permalink)  
Vechi 03 mar 2015, 15:30:13
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul


era in plan ,am cump de duminica
stiu ca asa ar tb ,poate reusesc sa ma abtin de la mamalia


ms,la fel ,aly
felicitari pt scaderedesi in cond astea nu e motiv de bucurie ar tb sa iei niste vitamine sau ai luat
eu m-am uitat azi si o sa cump laptisor de matca si propolis ,acum iau drojdie de bere si Aspasia ...imi cade parul si am niste unghii pana si calcaie crapate
Acum sunt bucuroasa ca reusesc sa-mi satisfac pofta de mamaliga facand-o din tarate, e foarte buna, are IG f. mic
Lacramioara , sa sti ca si eu am inceput o cura cu drojdie de bere, n-am stiut de efectele ei benefice. Sunt uimita s-o vad in top la toate B-urile, plus, ca, mg. k, cr si nu mai tin minte. Am inceput sa dorm mai bine, poate datorita ei, si laptisor de matca mi-am luat , suntem pe-un gand . Sa-mi zici de aspasia ce efecte are, la mine n-a prea avut dar nici nu m-am tinut serios de tratament, cu caderea parului ma confrunt si eu.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Alynuta:
claudia22 (03 mar 2015), lacra81 (03 mar 2015), sherpika (04 mar 2015), VentoFreddo (03 mar 2015)