View Single Post
  #20245 (permalink)  
Vechi 06 mar 2015, 11:14:34
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Alina,ma bucur ca esti asa tare pe pozitie!Si bune dulciurile tale

Miha nu fi dezamagita,sigur ai retinere de apa,important e ca se vede la haine si ca mai vad si prieteneleAsteapta pana luni fara sa faci nazbatii,sa vezi ce scadere frumoasa o sa ai
V-am zis de pantalonii albastri de in..ieri i-am luat pe mine si pot sa-i trag pe pulpeNu se inchide fermoarul dar am sperante ca pana la vara sa imi vina,urra!
Aici e ciclon,e un frig si vant,ce nu am vazut..Iar stam in casa,m-am saturat,ba am avut rusii si nu am putut sa ies,pe urma a plouat si acu ciclonul asta..Bine ca am curent.

Aseara trebuia sa mananc o portie de ciorba curcan la cina,dar asa foame mi-a fost la pranz ca am mancat amandoua portiile..Si seara mi s-a facut pofta de seminte,asa ca am spart juma de punga..prajite si cu sare..azi nu ma apropii de cantar.In rest am fost cuminte toata saptamana.

meniul de azi
md 3 wasa 29% cu branza de capra maturata,ceapa si o cana ceai menta cu stevia
pranz-cred ca fasole fiarta cu oregano,ceapa si putin ulei de masline
cina-un ou fiert in apa si ciuperci fripte

O zi frumoasa fetele!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (06 mar 2015), feelix (06 mar 2015), lacra81 (09 mar 2015), sherpika (06 mar 2015)