View Single Post
  #206 (permalink)  
Vechi 18 feb 2011, 18:18:15
lidiuta's Avatar
lidiuta lidiuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Diana_flower,sincer imi pare rau ca treci prin ce treci!Sunt convinsa va vei depasi situatia,am incredere ca vei lua decizii bune in ce te priveste!E o perioada in care te simti mai trista ,poate mai apatica,mai confuza dar si starile negative fac parte din viata!Toti am vrea sa fim mereu up,dar suntem oameni!Eu nu cred ca iti dezamagesti parintii daca faci o pauza sau schimbi jobul,totul e sa stii tu clar ce vrei:continui in domeniul pe care l-ai aprofundat?schimbi domeniul?In locul tau as scrie pe hartie problemele ce ma framanta,solutiile pe care le vad si avantajele si dezavantajele pt fiecare solutie.Stiu ca o spun scolareste,dar cam asa procedez cand nu vad clar inainte.
Repet,esti om si priveste-te cu ingaduinta!Orienteaza-te momentan spre odihna,plimbari,cumparaturi,orice iti face placere!Fiecare din noi obosim la un moment dat,nu suntem roboti!Iti doresc sa ai rabdare ca sa depasesti perioada!
__________________
"Când sunt slab, atunci sunt tare".

14.01.22 84.7; 18.01 83.7 4.02 84.2
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.