View Single Post
  #20791 (permalink)  
Vechi 20 apr 2015, 18:29:43
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

ce faceti? noi bine. eu m-am acomodat cu servicul. am lcurat 5 zile sapt trecute, a cate 4 5 ore 5,5/ sapt asta am si dimienata,. si sper sa se descurce tati cu copilul.. uff. parca vad ca nu va putea s ail adoarma la pranz. poate doarme dupa. nu stiu.
azi si maine libera deci sper s anu ma enervz mult cu thomas. ca are niste mofturi cateodataa..
seara iar adoarme tazriu dar macar fara mofturi. il las pan ala 11 si ceva, si se pune in pat. cu mine, sau la el..
cu dieta stau relativ ok. dar mi-am schimbat aspewctul mult fatza de anul trecut. eram mai umflata peste tot, acum mult mai tonifiata. la umeri, brate, etc.
la kg. tot aiurea. sapt asta vreau sport mult. si mancare putina, si pe cat posibil, dupa rina mentinere/
ieri am mers la plaja, asa cald era. nu m-am gandit ca e asa periculos soarele.. dar ne-am parlit. deci trebe cremaa.
thoams s-a jucat cu forma la nisip, a alergat pe mal, ca era apa f retrasa, s-a balacit, udat. jucat. dar apoi mofturi, ca nu isi facuse somnul. pe urma a cazut lesinat in masina, haha cu sticla icnerca sa bea apa, si nu mai avea, si era prin somn haha
thomas la fel de mult e atasat de tasu, nud e mine, nu are treaba, tot dupa el plange si striga tati, cand vb la tel. sau aude jos usa
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat