View Single Post
  #2083 (permalink)  
Vechi 19 feb 2011, 12:39:52
bety's Avatar
bety bety este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 162cm, 97kg
Mesaje: 3.073
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 89 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
Buna dimineatza Getuta.Nu cred k esti in tema cu tot ce mi se intampla mie,prin ce trec asa k poate nu ti se va parea ceva uimitor,dar ptr mine e un dar de la Doamne Doamne.Sotul meu care 3 ani de zile m-a chinuit,m-am batut,m-a inselat si cate si mai cate,care pana acum ma ameninta k ma distruge si-mi ia fetita de langa mine,ieri s-a prezentat la primul termen al procesului de divort si a declarart k nu mai vrea custodia fetitei,k renunta in favoarea mea,k nu are dovezi impotriva mea si cu atat mai putin martori,asa k daca totul se face repede(ancheta sociala la noi,aici) mi-a spus avocata k in aprilie ''vei fi din nou domnisoara''.I-am raspuns k domnisoara nu sunt si nu voi mai putea fi,dar sunt cea mai fericita mamica din lume la ora actuala si ii multumesc ei si lui Dumnezeu in primul rand,apoi familiei mele care ma sustine in tot,voua,bunelor mele prietene si lui Flo,ca de o luna de zile are grija sa nu mai sufar!Sunt fericita la maxim,nu am cuvinte si lacrimile nu se opresc..dar ptr a doua oara in 3 ani(prima data a fost la nasterea fetitei),sunt lacrimi de fericire!!!!!!!Ma intelegi Getuta?
cat ma bucur ptr tine.......... in sfarsit te-ai linistit,ai vazut ce tare straluceste soarele pe strada ta?? bucura-te de el ...........
Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
Randurile astea sunt ptr maimica mea,azi este ziua ei si sunt sigura k este ingerul care m-a ajutat.Un inger ce nu vreau sa plece niciodata
la multi ani mamei tale,sa-i dea Dumnezeu multa,multa sanatate si fericire
__________________
Jurnal betty - lupta cu kilogramele.
bety, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2206 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1689 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1173 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]