View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 14 nov 2011, 21:28:50
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Spre 65 kg!!!

Citat:
Anterior postat de Ella81 Vezi mesajul
Asta mi-am luat la munca....asta e cand sunt de dupa-masa.Azi mi-am luat mai mult 160 gr de sunca cu 2 felii( mari) de ardei gras, mai beau o cafea cu lapte mai incolo si cand ajung acasa mananc un iaurt. Ieri mi-a fost cam foame. Nici nu am avut de munca si mi se ducea gandul la mancare. Nici azi nu am mare lucru dar sunt 3 sefi prin birouri si...tre sa-mi fac de munca
Faza cu apa ma omoara! Am o problema cu dusul la baie ..daca beau 2 cani de apa merg de 4 ori la baie ( cel putin) .Din cauza asta cand merg cu autobuzul mai mult de 2 ore cand ajung la destinatie fug rapid la baie....ieri am baut 1 litru de apa la munca, si o cafea cu lapte..deci am fost de 4 ori la baie la servici si acasa de 3 ori pana m-am culcat si m-am trezit de 3 ori!!!! Deci nu e normal! eu nu sunt normala!! Azi am baut acasa apa( cam 750 ml) , cafea, nestea fara zahar si la munca mai beau un pahar si stop, vreau sa dorm la noapte!

Alta chestie rea care mi s-a intamplat...mi-am luat cantar nou, ca mi s-a stricat cel vechi si imi arata azi dimineata 81!! Ma mai cantaresc si maine si scimb tickerul
Normalitatea...hmmm...si a mea trebuie(asta daca nu e deja) pusa sub semnul intrebarii...daca bei apa,bineinteles ca o elimini.... si eu sunt la fel...in timpul muncii beau in jur de 3l si ma duc de 10 ori in opt ore la baie...deci tu esti cu minus...nestea-ul vezi ca nu are calorii,zahar si nu mai stiu eu ce minunatii da' are la carbohidraaaati...rareste-l....cintarele...nu seamana intre ele..precum ceasurile..stii si tu..cred..O zi faina miine...la cintar...sa nu-l aruuunci